(0382) 748-912

(0382) 749-929

(096) 529-37-23

(0382) 748-912

E-mail: poliex@ukr.net

Стели, пілони, Дошки пошани

На підприємстві накопичено значний досвід з проектування, виготовлення та монтажу конструкцій, що вимагають серйозних інженерних рішень – це стели, пілони, Дошки пошани, інші окремо стоячі конструкції. Всі вони мають жорсткий металевий каркас; покриття – касети з композитного матеріалу; в оформленні – об’ємні або плоскорел’єфні накладні елементи, за необхідності – з внутрішнім підсвітленням. Всі конструкції монтуються на бетонному фундаменті.

Рекламна або корпоративна стела є одним з найбільш ефективних і привабливих видів сучасної зовнішньої реклами. Стела – це окремо стояча конструкція , яка займає відносно невелику площу , однак при цьому містить інформацію, помітну на великій відстані.

Пілон ( рекламна тумба) від стели відрізняється відносно невеликим розміром, має двобічне рекламне поле і використовується лише як рекламний носій в міському середовищі.

Дошка пошани зовнішня на сьогоднішній день знову стає затребуваним носієм інформації. На багатьох підприємствах і в організаціях вона є не лише дієвим способом мотивації персоналу, а й своєрідним знаком, що демонструє партнерам і клієнтам високий рівень організації праці. Являє собою цілісну конструкцію з композитного матеріалу – стелу та інформаційні секції. Оформлення Дошки пошани – це літери, герб, логотип, декоративні елементи. Портрети розміщуються або в окремих рамках з металевого профілю під оргскло, або в окремих секціях, що закриваються.