(0382) 748-912

(0382) 749-929

(096) 529-37-23

(0382) 748-912

E-mail: poliex@ukr.net

Зовнішня та інтер’єрна реклама

Ми пропонуємо своїм клієнтам повний набір послуг, орієнтованих на виготовлення зовнішньої реклами: проектування, пошук дизайнерських рішень , виробництво та подальше обслуговування. Ми також здійснюємо установку і монтаж реклами. Ця послуга забезпечує довгострокове використання і гарантує мінімальні збитки в ході експлуатації. Завдяки індивідуальному підходу до кожного клієнта і проекту, ми реалізуємо всі ваші побажання й вимоги.

Виготовлення зовнішньої реклами є складним технологічним процесом, що вимагає не тільки досвіду та професіоналізму, а й досить серйозних виробничих вкладень. Вже понад 18 років ми займаємося створенням зовнішньої та інтер’єрної реклами: вивісок , козирків, світлових коробів, об'ємних літер, стендів тощо.

Однією з істотних переваг для розміщення замовлень на виготовлення зовнішньої реклами в нашій компанії, є наявність власних виробничих потужностей. Основа виробничої бази – багатофункціональний гравірувально-фрезерний верстат з числовим програмним управлінням. Завдяки унікальним можливостям цього високотехнологічного пристрою, ми виробляємо точне фрезерування акрилу, ПВХ, композитних матеріалів, виготовляємо оригінальні елементи рекламних конструкцій , гравіровані таблички, дипломи і багато іншого.