(0382) 748-912

(0382) 749-929

(096) 529-37-23

(0382) 748-912

E-mail: poliex@ukr.net

Комплексні рішення в оформленні фасадів та інтер’єру

Комплексне оформлення об’єкта зазвичай включає декілька елементів реклами як зовнішньої, так і внутрішньої – від вивіски до номерків та беджів...

Все це оформляється в єдиному оригінальному стилі, розробленому нашими дизайнерами, або у відповідності до вимог корпоративної концепції замовника, адаптованої до конкретного об’єкта. Використання різноманітних матеріалів, оригінальних рекламних конструкцій – все це допомагає зробити фасад та інтер’єр яскравим і неповторним.

Ми розробляємо і здійснюємо облицювання невеликих фасадів та вхідних груп, виготовляємо різноманітні козирки та інші вироби індивідуального дизайну.

Для оформлення фасаду використовуються практично будь-які види зовнішньої реклами: різноманітні фасадні вивіски, виготовлені у вигляді світлового короба або як об'ємні світлові літери; дахова конструкція, козирок, вхідна група та ін.

У даний час існує безліч різних матеріалів і технологій, що використовуються для комплексного оформлення фасадів та інтер’єру. Для виготовлення вхідних груп і козирків найчастіше застосовується алюмінієвий композитний матеріал (екобонд) касети з якого монтуються на жорсткому металокаркасі. Літери та логотипи на козирках можуть виконуватися з використанням різних матеріалів і технологій, наприклад як світловий короб зі світлопропускаючого матеріалу або з алюмінієвого композитного матеріалу з фрезеруванням; як накладні об'ємні світлові літери з різними варіантами підсвічування і чимало інших рішень .

Найпоширеніший вид інтер'єрної реклами – назва та логотип компанії, виготовлені у вигляді об'ємних літер з внутрішнім підсвітленням або без нього, а також плоских фрезерованих елементів, виконаних з акрилового скла 6-10 мм. Встановлюються вони, як правило, на стіну.