(0382) 748-912

(0382) 749-929

(096) 529-37-23

(0382) 748-912

E-mail: poliex@ukr.net

Ресепшн. Експозиції

Ресепшн. Внутрішнє оздоблення приміщення з використанням різних рекламних елементів успішно формує позитивний імідж установи і створює оригінальний фірмовий стиль. Використання в інтер'єрнїй рекламі корпоративних кольорів привертає увагу відвідувачів. Оригінальний дизайн ресепшн особливо важливий для готельного та ресторанного бізнесу, офісів торговельних компаній, медичних установ, салонів краси, спортивних клубів тощо.

Гарний логотип в зоні ресепшн – невід'ємна частина корпоративного іміджу. Для його виготовлення, як правило, застосовуються найбільш якісні та дорогі матеріали з усілякими варіантами підсвічування. Для зони ресепшн на нашому підприємстві виготовляються оригінальні меблі з різноманітних матеріалів: композиту, пластику, ДСП, скла; з підсвітленням або без нього.

Крім того, ми виконуємо замовлення на проектування і виготовлення експозицій та виставкових стендів – від масштабних для участі в галузевих виставках до невеликих стаціонарних. Дуже популярними на підприємствах та в організаціях стають міні-музеї. Широкі виробничі можливості, використання найсучасніших технологій, якісних матеріалів дають можливість задовольнити потреби найвибагливіших замовників.